Hakkımızda

2009 Yılından bu yana montaj hizmetlerinde sektöründe söz sahibi olmayı hedefleyen Tekno Asansör sürekli büyüyen referans yelpazesi ile, asansörlerini bize teslim edip memnun kalan müşterilerimiz bu hedefe ulaşmamızdaki en büyük destek noktamız olmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, İmalatMontajBakımRevizyon, ProjeÜretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

Güncel kalite standartlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek; ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi güvencesinde

Tekno Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, İmalatMontajBakımRevizyon, ProjeÜretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.