Araç Asansörleri

Güncel kalite standartlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek; ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi

Günümüz şartlarında çoğalan araba sayısı otopark ihtiyacını ortaya çıkartmış ve ciddi bir sorun halini almıştır. Yapılan binalarda otopark için yeterli alan ayrılmadığından binaların üstü ve bodrum katları otopark amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Tekno olarak ister tahrik makineli 6000 kg’ a kadar, ister hidrolik olarak tesis ettiğimiz, istenilen kiloda kaldırma kapasiteli olabilen araç asansörlerimiz binanızın üstünü ve bodrum katlarının otopark olarak kullanıma olanak sağlamakta, yol ve rampa gibi yer kayıplarını binaya kullanım alanı olarak geri kazandırmaktadır.

Kabin içine araç girdiğinden sürücünün ulaşabileceği yerde bulunan kabin butonu sayesinde sürücü aracından inmeden butona basabilmektedir. İki duraklı sistemlerde sürücü hiçbir butona basmadan asansör aracı park yerine veya çıkış katına otomatik olarak ulaştırır. Asansörünüzün kapıları yarım otomatik olarak yapılabildiği gibi tam otomatik kapılı veya giyotin tip elektrik motorlu, uzaktan kumandalı kapı çözümlerimiz de vardır.

Tekno asansör bütün bunların dışında sizin için tasarlanmış, size özel çözümler; müşterilerinin arzuları ve binanızın yapısı doğrultusunda uygun tasarımlar sunar. Ayrıntılı bilgi için firmamızı arayınız.